top of page
Odpolední světlo

Přednášky v Sedmikrásce

Projekt "ŠŤASTNÁ RODINA"

Při setkávání s vámi jsme se často dozvěděli o nějakých trablích, které vás nebo vaši rodinu potkaly. A tak jsme se rozhodli pořádat přednášky na různá témata, od výchovy dětí po seberozvoj, které vám mohou pomoci se cítit lépe. Aktuálně dělíme přednášky do tří kategorií, o kterých vám povíme více. 

Projekt vznikl za podpory Komunitního plánování města Žatce a MPSV, díky kterým jsou pro vás přednášky za symbolickou částku. Děkujeme!

Témata přednášek

01_individua_lni_ pr_i_stup.png

Výchova dětí

Někdy i ten nejlepší rodič tápe. Rádi říkáme "čím větší děti, tím větší starosti" :). Přidat se mohou dokonce i různé poruchy učení, ADHD aj. I na to se soustředíme v našich přednáškách. Kdy je díte zlobivé a kdy jenom přirozeně neposedné? Přednášky o výchově dětí vede psycholog či speciální pedagog.

Seberozvoj

04_seberozvoj.png

Někdy je opravdu náročné udržet si pohodu v nelehké době. I proto máme slot přednášek na témata jako jsou emoce, úzkost, jak vyústit ze slepých uliček a jiné. Věříme, že čas investovaný do sebe je jedna z těch nejlepších investic vůbec :). Zkuste to s námi!

Zdravý životní styl

05_zdravy_ z_ivotni_ styl.png

V neposlední řadě se věnujeme zdravému životnímu stylu, chystáme pro vás i vaše děti přednášky, kde si ukazujeme jak připravit zdravé svačinky do škol, jak začít s prvními příkrmy i jak na zdravé mlsání, třeba i v období Vánoc. Protože zdravá rodina, je šťastná rodina :).

Aktuální přednášky v Sedmikrásce

Všechny naše plánované přednášky najdete v rezervačním systému, kde se na ně můžete rovnou i pohodlně přihlásit :). Tak vhůru do toho!

bottom of page