top of page
DSC01387-2.jpg

Naše hodnoty

Všechny naše dětské skupiny mají své rituály a spojuje je láska k dětem. Hlavní myšlenkou je vytvořit láskyplné a bezpečné prostředí pro ty nejmenší, kteří mají ještě specifické potřeby, klidně nosí plenky nebo mají dudlíček.

01_individua_lni_ pr_i_stup.png

Individuální přístup je pro nás samozřejmost

Že je každé dítko jiné si nemusíme snad ani říkat. Každý má jiné tempo, potřeby i náladu. A my na to za každé situace bereme zřetel.

02_komunikace.png

Komunikace je základ

S dětmi jednáme jako se sobě rovnými, vysvětlujeme v klidu a s rozvahou. Myslíme si, že neexistují zlobivé děti, ale pouze nepochopené.

06_rodinny_ pr_i_stup.png

Jsme jedna rodina

Důležitý je pro nás nejen vztah s vaším dítkem, ale i s vámi, rodiči. Jsme v kontaktu, rádi pro vás chystáme tematická odpoledne pro setkávání.

Jak to u nás vypadá?

Nejčastější dotazy

 • Od kolika let mohou děti navštěvovat vaše dětské skupiny?
  K nám do skupinek je možné zapsat děti od 1 do 6 let.
 • Moje dcerka má plenku, je to problém pro přijetí do dětské skupiny?
  Vůbec ne, do našich dětských skupin není podmínkou odplenkované dítko, stačí přibalit s sebou dostatečný počet plen, vlhčené ubrousky a oblíbenou mast na zadeček :).
 • Kdy je možné zapsat moje dítko?
  Ideální je vyplnit přihlášku s dostatečným předstihem tak, aby bylo zapsané na nový školní rok, který začíná klasicky v září. Pokud máme ale ve skupinkách místo, není žádný problém přihlásit dítko kdykoliv během roku :).
 • Chceme začít pozvolna, je možné přihlásit Emičku jen na dvě dopoledne v týdnu?
  Ano, je to možné, záleží ale na vytíženosti skupinky. Rádi se s vámi domluvíme individuálně telefonicky, zavolejte nám :).
 • Mají vaše dětské skupiny nějaké zaměření, např. montessori?
  Všechny naše skupinky využívají prvky montessori každý den, např. při hře se senzorickými pomůckami u speciálních stolečků aj. Zaměřujeme se na ekologii, samozřejmostí je pro nás vést děti k třídění odpadu, v Baby klubu a Školičce pěstujeme vlastní zeleninu na zahrádce. Všechny školičky jsou "non toxic", nepoužíváme chemické přípravky (např. na praní, mytí hraček a nádobí, mytí rukou aj.).
baby klub sž.png

Baby klub Žatec

Naše první dětská skupinka, funguje již několik let. Máme velkou zahrádku, kde si pěstujeme vlastní zeleninu.

Kapacita je 15 dětí a 3 pečující osoby.

školička sž.png

Školička Žatec

Druhá skupinka vznikla pro velký zájem, nejčastěji sem pokračují dětičky z Baby klubu, sdílíme s nimi zahrádku. Kapacita je 15 dětí a 3 pečující osoby.

jitřenka sž.png

Jitřenka Chomutov

Naše první skupinka mimo Žatec. Rozhodli jsme se právě pro Chomutov v blízkosti krásného Bezručova údolí. Kapacita je 15 děti a 3 pečující osoby.

sedmikráska louny sž.png

Sedmikráska Louny

Naší největší dětskou skupinou je Sedmikráska v Lounech. Máme ve výstavbě velkou zahradu, kde budeme pěstovat svojí zeleninu a hrát si. Kapacita je 24 dětí a 4 pečující osoby.

bottom of page