top of page
DSC01387-2.jpg

Naše hodnoty

Všechny naše dětské skupiny mají své rituály a spojuje je láska k dětem. Hlavní myšlenkou je vytvořit láskyplné a bezpečné prostředí pro ty nejmenší, kteří mají ještě specifické potřeby, klidně nosí plenky nebo mají dudlíček.

01_individua_lni_ pr_i_stup.png

Individuální přístup je pro nás samozřejmost

Že je každé dítko jiné si nemusíme snad ani říkat. Každý má jiné tempo, potřeby i náladu. A my na to za každé situace bereme zřetel.

02_komunikace.png

Komunikace je základ

S dětmi jednáme jako se sobě rovnými, vysvětlujeme v klidu a s rozvahou. Myslíme si, že neexistují zlobivé děti, ale pouze nepochopené.

06_rodinny_ pr_i_stup.png

Jsme jedna rodina

Důležitý je pro nás nejen vztah s vaším dítkem, ale i s vámi, rodiči. Jsme v kontaktu, rádi pro vás chystáme tematická odpoledne pro setkávání.

Jak to u nás vypadá?

Nejčastější dotazy

 • Od kolika let mohou děti navštěvovat vaše dětské skupiny?
  K nám do skupinek je možné zapsat děti od 1 do 6 let.
 • Moje dcerka má plenku/dudlíček, je to problém pro přijetí do dětské skupiny?
  Vůbec ne, do našich dětských skupin není podmínkou odplenkované dítko, stačí přibalit s sebou dostatečný počet plen, vlhčené ubrousky a oblíbenou mast na zadeček. Nemáme problém ani s dudlíkem, chceme, aby se u nás cítilo dítko dobře a rozumíme, že někdy to bez dudlíčku nejde :).
 • Kdy je možné zapsat moje dítko?
  Ideální je vyplnit přihlášku s dostatečným předstihem tak, aby bylo zapsané na nový školní rok, který začíná klasicky v září. Pokud máme ale ve skupinkách místo, není žádný problém přihlásit dítko kdykoliv během roku :).
 • Co je zahrnuto v ceně stravného?
  Do ceny stravného zahrnujeme oběd, pitný režim na celý den a svačinky. Všechny dětské skupiny mají Thermomix i troubu, pečeme své pečivo a moučníky, připravujeme pomazánky, výběr ovoce a zeleniny. Do přípravy zapojujeme i děti, milují to :).
 • Chceme začít pozvolna, je možné přihlásit Emičku jen na dvě dopoledne v týdnu?
  Ano, je to možné, záleží ale na vytíženosti skupinky. Rádi se s vámi domluvíme individuálně telefonicky, zavolejte nám :).
 • Mají vaše dětské skupiny nějaké zaměření?
  Součást všech našich školiček je smyslohraní, zapojování všech smyslů je důležitá součást pro vývoj/rozvoj dětí. Proto jsou všechny skupinky vybavené pomůckami, které smyslohraní podporují. Díky podložce a speciálním stolečkům mohou hledat předměty v mouce, osahávat přírodniny, hrát si s vodou, ledem, kinetickým pískem aj. Zaměřujeme se na ekologii, samozřejmostí je pro nás vést děti k třídění odpadu, v Baby klubu a Školičce pěstujeme vlastní zeleninu na zahrádce (brzy i v Lounech). Všechny školičky jsou "non toxic", nepoužíváme chemické přípravky (např. na praní, mytí hraček a nádobí, mytí rukou aj.), používáme slovenské přírodní a ekologické produkty značky Chistee.
 • Dětské emoce jsou velké téma, jak k tomu přistupujete vy?
  Bereme emoce jako nedílnou součást (nejen) dětského světa, momentálně ve Školičce testujeme "emoční koutek", kam se dítě může schovat, pokud se mu nahromadí spousta emocí (např. při ranním ruchu při příchodu jiných dětí aj.). Neškatulkujeme děti na "vzteklouny" a "stydlínky", ale naopak se snažíme přemýšlet nad tím, co to způsobuje a jak jim pomoc své emoce zvládat.
baby klub sž.png

Baby klub Žatec

Naše první dětská skupinka, funguje již několik let. Máme velkou zahrádku, kde si pěstujeme vlastní zeleninu.

Kapacita je 15 dětí a 3 pečující osoby.

školička sž.png

Školička Žatec

Druhá skupinka vznikla pro velký zájem, nejčastěji sem pokračují dětičky z Baby klubu, sdílíme s nimi zahrádku. Kapacita je 15 dětí a 3 pečující osoby.

jitřenka sž.png

Jitřenka Chomutov

Naše první skupinka mimo Žatec. Rozhodli jsme se právě pro Chomutov v blízkosti krásného Bezručova údolí. Kapacita je 15 děti a 3 pečující osoby.

sedmikráska louny sž.png

Sedmikráska Louny

Naší největší dětskou skupinou je Sedmikráska v Lounech. Máme ve výstavbě velkou zahradu, kde budeme pěstovat svojí zeleninu a hrát si. Kapacita je 24 dětí a 4 pečující osoby.

bottom of page