top of page
Výroba věneček

Kreativní dílna

kd kulaté adresa.png

Kreativní dílna sídlí v Žatci na Hošťálkově náměstí, kousek za krásnou novou radnicí. Vstoupíte přímo do dílny, která je i obchůdkem, kde prodáváme nejen naše výtvory, ale také spoustu dekorací pro vaše útulné domovy a ekologickou bytovou drogerii.​​​​

 

Kreativní dílna slouží i jako výdejní místo GLS a Balíkovny, můžete si k nám tedy nechat doručit balíček nebo ho odeslat.

Kde nás najdete

Hošťálkovo náměstí 137, Žatec

Máme zahrádku a uvaříme vám kávu :)

Stavte se za námi!

  • fb
  • ig

Otevírací doba 

Po 9 - 12:45, pauzička, 15 - 17 hodin

Út 9 - 12:45, pauzička, 15 - 17 hodin

St 9 - 12:45, pauzička, 15 - 17 hodin

Čt 9 - 12:45, pauzička, 15 - 17 hodin

Pá 9 - 12:45, pauzička, 15 - 17 hodin

Květinářství

Co tvoříme?

rukama, od srdce.

Tvoření je pro nás relax. Nejčastěji vyrábíme z květin a přírodních materiálů, ať už živých či umělých (které jsou však k nerozeznání od živých). Naší specialitou jsou vánoční adventní věnce, pod rukama nám jich vznikly už stovky. S věnci ještě nekončíme, podle nás se totiž hodí na každé období, proto máme od jara do zimy tématické věnce na dveře, zeď či váš stůl. Nenecháme prázdnou ani vaši vázu, celoročně tvoříme kytice s ohledem na aktuální sozónu (nevěřili byste, jak úžasně vypadá vánoční kytice!).

Dále vyrábíme dekorace všeho druhu, rádi pracujeme se dřevem a dalšími materiály, stále nás napadají nové a nové výrobky, aktuální nabídku najdete na našich facebookových stránkách nebo se přijďte rovnou podívat k nám do dílny!

Vánoční věnec Workshop

Vyrobíme pro vás

na zakázku

V naší dílně tvoříme na zakázku, přesně podle vašich představ (a našich možností, ale výzev se nebojíme!). Můžete si od nás nechat vyrobit adventní věnec, květinu do vázy, ale také nás baví velké věci, vyrobíme vám na míru výzdobu vaší restaurace či kavárny, vyzdobíme vám svatební den nebo vytvoříme presenty vašim obchodním partnerům. Jen tak něčeho se nezalekneme, zavolejte a vymyslíme to!

Tvořili jsme

Svatební výzdoba

I díky vám byl náš svatební den dokonalý. Mé představy jste vytvořily nad očekávání. Děkujeme za přenádherně uvázanou svatební kytici, kytice pro maminky, družičky, náramek pro svědkyni, korsáž pro ženicha a dekoraci k obřadu. A také za sehnání girland eukalyptu. Fotky ani nedokáží zachytit, jak vše bylo krásné. Vůbec nelituji, že jsem neměla živé květy, ale látkové.

Ať se daří a ještě jednou velké díky. ~ Lucie Kessnerová

Výroba věneček

Tvořte s námi

v Kreativní dílně

Aktuální kurzy pořádané u nás v kreativní dílně najdete v rezervačním systému.

Tvoření je terapie... My už o tom víme své. A tento relax a vypnutou hlavu chceme dopřát také vám! Proto pravidelně pořádáme různé kurzy, kde vznikají krásné věci. A co víc. Hlavně si u toho skvěle popovídáme, dáme si něco dobrého a zasmějeme se. A to nás baví ze všeho nejvíc! Kurzy pořádáme pro všechny od dětí po seniory, nebo přijedeme za vámi!

Kurzy na míru​

Zajímavý team building? Vánoční večírek? Nebo tvoření v domově pro seniory? Žádný problém! Přijedeme, přivezeme materiál a dobrou náladu. Objednejte si kurz tvoření na míru, vymyslíme to spolu!

bottom of page