top of page
  • Obrázek autoraDenisa ze Sedmikrásky

Čím se myje školka?

Už je to nějaká chvíle, co jsme začali přemýšlet nad přípravky, které pro naše školky používáme. Čím dál tím více si uvědomujeme, jak je důležité jít vstříc přírodě, upustit od chemie, která pro nás rozhodně není nijak prospěšná a zdravá. A už vůbec ne pro ty nejmenší. Začali jsme u sebe, přírodní přípravky do domácnosti jsou v našich domovech součástí již dlouhou dobu, a tak jsme načerpali potřebné informace a otestovali, co funguje, co je skvělé a co nám prostě vyhovuje :). No a pak si stačilo sednout, sepsat plán a voialá ~ všechny naše dětské skupiny mají zásobu čistých, ale skvělé funkčních přípravků, které jsou přírodní, ekologické a šetrné. A my se z toho moc radujeme!


Momentálně jsme věrní hlavně značce @chistee.sk, která je naprosto skvělá, čistá, ale zároveň skvěle vypucuje všechny dětské hračky, prostory, kde se děti hrají a koupelny. To vše bez chemie. Jupí. Dětičky si myjí ruce jemnými levandulovými mýdly od stejné značky.

Vzali jsme to kompletně, takže přirodní přípravky používáme i na praní, mytí nádobí, údržbu všech prostor. Zde saháme i po české značce @tierravierde.

(S žádnou ze zmíněných značek nemáme spolupráci, je to čistě naše dobrá zkušenost).


Doufáme, že vám tento krok udělá radost i vám, rodičům. Přijde nám opravdu důležité, aby byli drobečci v netoxickém a zdravém prostředí. A to přesně jim chceme dopřát.

Comments


bottom of page